Partneři

Košík

Nakoupeno za: 0 Kč (vč. DPH)

Provozovatel

Tabák-dárky
Náchodská 141/2579 stanice autobusu Lukavecká
193 00 Praha 9-Horní Počernice

IČO: 12263010

Tel.: 777 819 244

E-mail
HOT-LINE

 

Provozní doba k vyzvednutí zboží:
Po-Pá 6.30-18 hod.
So zavřeno hod.

 


Zobrazení: stručné/plné | Tisk

Cigaretové tabáky

(Zobrazují se položky 1113, z celkového počtu 13)

Třídit zboží dle: Název Třídit vzestupněTřídit sestupně | Katalog. číslo Třídit vzestupněTřídit sestupně | Výrobce Třídit vzestupněTřídit sestupně | Cena Třídit vzestupněTřídit sestupně

RED BULL Aromatic Shag 40g
Kliknutím zobrazíte podrobnosti.
RED BULL Aromatic Shag 40g
cigaretový tabák
Cena: 145.00 Kč
ks 

Samson Dark Blend 40g
Kliknutím zobrazíte podrobnosti.
Samson Dark Blend 40g
Cigaretový tabák 40g.
AKTUALNÍ CENA na dotaz !!!
Cena: 220.00 Kč
ks 

Samson Original Blend 40g
Kliknutím zobrazíte podrobnosti.
Samson Original Blend 40g
Cigaretový tabák 40g.
AKTUALNÍ CENA na dotaz !!!
Cena: 220.00 Kč
ks 

Stránky:<< 1 2
Cigaretový tabák

Nabízíme nejrůznější cigaretové tabáky pro ruční balení cigaret. V tomto oddělení najdete jednak cigaretový tabák z levnější kategorie, díky kterému se Vám podaří příjemně šetřit rodinný rozpočet, ale i dražší a  kvalitnější cigaretový tabák pro opravdový požitek. Velice oblíbené ochucené cigaretové tabáky sherry nebo vanilka pak jistě zachutnají při nevšedních příležitostech nebo kuřákům, co se nebojí popustit uzdu fantazii.

Cigaretový tabák - odlište se

Proč si vlastně koupit cigaretový tabák a ubalit si vlastní cigaretu? Když pomineme cenu, která je určitě pro řadu lidí důležitá, především se balením vlastního cigaretového tabáku odlišíte od komerčních konzumentů, ukážete šikovné prsty a styl. K tomu jednoznačně doporučujeme naše baličky cigaret, díky kterým budou Vaše výtvory vypadat hned od začátku jako cigareta a ne jako chuchvalec kočičích chlupů. Cigaretové tabáky z naší nabídky a trocha tréningu při balení cigaret z Vás udělají osobnost nezávislou na lesku velkých značek - a ještě ušetří peníze.

Cigaretový tabák - výběrová chuť při názké ceně

I když úspora samozřejmě není jediným důvodem, řada lidí se pro vlastní cigaretový tabák rozhodne právě kvůli penězům. Jaké je potom jejich překvapení, když zjistí, že ručně ubalená cigareta nejen že stojí méně peněz, ale ještě přináší nový zážitek - tuhle chutnou cigaretku jste si vyrobili sami.

Pojďme ale počítat. Porovnejte průměrnou cenu trochu lepších cigaret a stejnou gramáž výborného cigaretového tabáku pro ruční balení. Klidně si k tomu přičtěte i papírky a baličku cigaret, ale když se podíváte dál, než za prvních pár cigaret, zjistíte, že se Vaše peněženka spokojeně směje. Neničte si chuťové pohárky hnusnými cigaretami z tržnic a raději si kupte voňavý cigaretový tabák z naší nabídky - stále ušetříte.

ZákazníkRegistrace


Vyhledávání

Rozšířené

Aktuality

Novinky e-mailem

Internetový obchod EasyShop® 3.9 © IT STUDIO s.r.o.

Copyright © 2016 Tabák-dárky All rights reserved.